abc audiovisuell teknikk AS

team

Vi tilbyr våre kunder skreddersydde AV-løsninger med et utvalg av produkter satt sammen av lidenskapelige fagfolk. 

Bilder av alle ansatte kommer snart.

Tor

Daglig leder

Tor

tor@abcteknikk.no
90 55 50 55

Elin

Sentralbord, Regnskap

Elin

elin@abcteknikk.no
66 82 39 00

Morten

Prosjektsjef/Servicesjef

Morten

morten@abcteknikk.no
91 13 37 11

Thomas

Key account manager

Thomas

thomas@abcteknikk.no
40 40 68 45

Stian

Operasjonell leder

Stian

stian@abcteknikk.no
66 82 39 00

Arild

Tekniker, programmerer

Arild

arild@abcteknikk.no
66 82 39 00

Anders H.

Systemdesigner

Anders H.

anders@abcteknikk.no
90 75 55 30

Edvard

Systemdesigner

Edvard

edvard@abcteknikk.no
90 75 55 31

Mathias

Tekniker

Mathias

tekniker
66 82 39 00

Martin

Programmerer, Tekniker

Martin

programmerer, tekniker
66 82 39 00

Geir Ove

serviceTekniker

Geir Ove

serviceTekniker
66 82 39 00

Eirik

Tekniker

Eirik

tekniker
66 82 39 00

Anders B.

Tekniker

Anders B.

Tekniker
66 82 39 00

© Copyright 2019 ABC audiovisuell teknikk AS All rights Reserved.

Close Menu