abc audiovisuell teknikk AS

team

Vi tilbyr våre kunder skreddersydde AV-løsninger med et utvalg av produkter satt sammen av lidenskapelige fagfolk. 

Bilder av alle ansatte kommer snart.

Håkon

Daglig leder

Håkon

hakon@abcteknikk.no
906 56 421

Elin

Sentralbord, Regnskap

Elin

elin@abcteknikk.no
66 82 39 00

Morten

Prosjektsjef/Servicesjef

Morten

morten@abcteknikk.no
911 33 711

Thomas

Key account manager

Thomas

thomas@abcteknikk.no
404 06 845

Stian

Operasjonell leder

Stian

stian@abcteknikk.no
66 82 39 00

Arild

Tekniker, programmerer

Arild

arild@abcteknikk.no
66 82 39 00

Anders H.

Systemdesigner

Anders H.

anders@abcteknikk.no
907 55 530

Edvard

Systemdesigner

Edvard

edvard@abcteknikk.no
907 55 531

Mathias

Tekniker

Mathias

tekniker
66 82 39 00

Martin

Teknisk sjef

Martin

Teknisk sjef
66 82 39 00

Geir Ove

serviceTekniker

Geir Ove

serviceTekniker
66 82 39 00

Eirik

Tekniker

Eirik

tekniker
66 82 39 00

Anders B.

Tekniker

Anders B.

Tekniker
66 82 39 00

© Copyright 2019 ABC audiovisuell teknikk AS All rights Reserved.

Close Menu